Poznaj nas

W Wise Way zapewniamy obsługę księgową i kadrowo-płacową dla firm. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane w przedsiębiorstwach z różnych branż, działających w różnych formach prawnych – pozwala nam świadczyć usługi z obszaru księgowości, rozliczeń, kadr i płac na najwyższym poziomie, niezależnie od branży i specyfiki Twojego biznesu.

Co jest dla nas ważne w obsłudze księgowej?

W naszym biurze rachunkowym Wise Way w Dąbrowie Górniczej stawiamy na profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz bezpieczeństwo danych. 

Profesjonalne podejście zawdzięczamy szerokiej wiedzy teoretycznej, którą potrafimy stosować w praktyce. Dodatkowo dbamy również o to, aby być na bieżąco z najnowszymi przepisami podatkowymi i normami księgowymi.

Na tle konkurencji wyróżnia nas fakt, że zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, nawet jeśli to wykracza poza świadczone przez nas usługi. Tym samym indywidualne podejście do klienta nie kończy się na standardowych rozwiązaniach, lecz jest elastyczne i dostosowane do danych potrzeb. 

Bezpieczeństwo danych naszych Klientów to podstawa zaufania. Ochrona danych jest dla nas najważniejsza, dlatego przykładamy do tego ogromną uwagę.

Księgowość w Wise Way to obsługa księgową i kadrowo-płacową dla firm. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane na stanowiskach księgowych w przedsiębiorstwach z różnych branż i działających w różnych formach prawnych – pozwala nam świadczyć usługi z obszaru księgowości, rozliczeń, kadr i płac na najwyższym poziomie, niezależnie od branży i specyfiki Twojego biznesu.

Przez wiele lat byłam główną księgową i pełniłam funkcje doradcy finansowego dla zarządów spółek akcyjnych. Wiem, że mądrze ułożona księgowość to klucz do rozwoju firmy. Dlatego stworzyłam Kancelarię Usług Księgowych Wise Way, gdzie nasze pasje – związane z księgowością, rozliczeniami, podatkami, sprawami kadrowymi i płacowymi – spotykają się z potrzebami i realnymi wyzwaniami naszych Klientów.

Emanuela Szebesta-Osińska
Prezeska zarządu Wise Way Business Services sp. z o.o.

Emanuela Szebesta-Osinska

Jak pomagamy? Księgowość dla małych i dużych firm

Dla naszych Klientów – właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, wspólników i zarządów spółek – jesteśmy doradcami i specjalistami, którym mogą bez obaw powierzyć swoje rozliczenia. Na każdym etapie naszej współpracy staramy się poznać Twoje potrzeby i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania.

Wiemy, jak mądrze pokierować sprawami księgowymi, kadrowo-płacowymi  i księgowością w spółkach, by każda Twoja decyzja biznesowa była zgodna z obowiązującymi przepisami i jak najbardziej korzystna dla Ciebie! Dzięki stale poszerzanej wiedzy i stosowaniu nowoczesnych technologii w naszej codziennej pracy masz pewność, że współpracujesz z profesjonalistami, a nasze zadanie realizowane są sprawnie i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa Twoich danych. Rzetelność i kompetencja specjalistów od księgowości Wise Way to Twoja gwarancja najwyższego standardu obsługi.

Stawiamy na księgowość mądrze ułożoną

Doświadczenie i profesjonalizm

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw księgowych i kadrowo-płacowych w różnych branżach. Wiemy, że współpraca z profesjonalistami to klucz do rozwoju.

Jakość i bezpieczeństwo

Nasza praca to pasja – dlatego gwarantujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych usług. Zapewniamy rzetelną i kompetentną obsługę. To bardzo ważne we współpracy z biurem rachunkowym.

Oszczędność czasu

Dzięki współpracy z nami, możesz skupić się na swoich głównych zadaniach – nie martwiąc się o terminy związane z rozliczeniami. Dajemy Ci dostęp do informacji księgowych, gdy tylko będą Ci potrzebne.

Mniejsze koszty

Outsourcing księgowości pozwala na obniżenie kosztów prowadzenia obsługi księgowo-rachunkowej i kadrowo-płacowej firmy.